Vážení rodiče,

od dnešního dne je možné přihlašovat se na kroužky POUZE společnosti Rytmik pro školní rok 2023/24! 🤩 Na jaké kroužky se můžete ve Vaší škole těšit?

• Angličtina pro nejmenší (pondělí 15:00 – 15:45) – lektorka Marie Achu Mocová (kroužky angličtiny pokračují se stejnou učebnicí a stejnou metodikou, jako v minulých školních letech)
  • Povídálek – logopedická prevence (úterý 15:00 – 15:45) – lektorka Radka Lukáčová
  • Malý olympionik (středa 15:00 – 15:45) – lektor Karel Vlasák
Lektorka Maruška je Češka, která žije v mezinárodním manželství a angličtina je běžnou součástí jejího života. Lektor Karel, který již ve Vaší školce působil v minulých letech, je původem fotbalový trenér, který se již leta specializuje na práci s nejmladšími sportovci. No a lektorka Radka, to je zkušená logopedka s dlouholetou praxí a mnoha nejen logopedickými, ale i pedagogickými certifikáty.

Organizační informace:
  • Základní cena našich kroužků je v tomto školním roce nastavena na 1 380 Kč/pololetí (u angličtiny 1 480 Kč). Případné navýšení je dáno náklady na pronájem učeben a tělocvičen. Nákladem nad rámec základního kurzovného může být příspěvek na materiál (převážně u výtvarných kroužků) či na nákup učebnic.
  • Kapacita většiny kroužků je z hlediska zachování kvality omezena na 12 dětí. V případě sportovních kroužků může být navýšena. Logopedické kroužky bývají po dohodě s lektorem rozděleny dále na menší skupinky.
  • Kroužky startují v týdnu od 9. 10. 2023.
  • Dítě je přihlášeno na dobu jednoho pololetí (= 13 lekcí).
  • Vrácení části kurzovného je možné v případě nadpoloviční absence (alespoň 7 lekcí) z důvodů doložených lékařskou zprávou.
V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše děti! 🙂

Ing. Karel Vlasák
Ředitel regionální pobočky Mělník