Vážení rodiče, právě Vám byl zaslán aktivační email na aplikaci LYFLE, přes kterou funguje omlouvání docházky dětí do MŠ i odhlašování stravy Touto cestou Vám budou  také zasílána různá upozornění, oznámení, týkající se MŠ. Přes LYFLE můžete komunikovat s učitelkami a prohlížet fotky. Fotky ve větším rozsahu budou i nadále dostupné na Rajčeti, stejně jako informace na našich stránkách www.msmlazice.cz.  Prosíme , aktivujte si aplikaci LYFLE ve svém mobilu či počítači. Pokud Vám aktivační mail nedošel, kontaktujte Moniku Bardovou 775159148. Informace se týkají pouze rodičů, kteří dosud nemají LYFLE zaktivované.
LYFLE – Školka do kapsy je ta nejsnazší cesta k informacím ze školky. Elektronická nástěnka, bleskové omlouvání dětí, všechny informace, fotky a dokumenty od učitelek na jednom místě – u Vás v kapse. Kdykoliv školka něco do LYFLE přidá, tak Vám hned přijde upozornění na telefon (je potřeba mít staženou aplikaci) a můžete si rovnou procházet a stahovat fotky. To nejlepší na konec – vše na Vaší nástěnce je to, co se týká jen a jen Vašich dětí. Neuvidíte tak informace určené ostatním třídám nebo kroužkům, na které Vaše dítě nechodí.