Program na květen 2022

10. 5. – Hasiči Mělník – dopolední exkurze pro modrou třídu, není třeba batoh ani pití, svačina bude v MŠ (tam pěšky, zpět MHD)

12. – 13. 5. – Zápis dětí do MŠ – 9:00 – 15:00

17. 5. – Hasiči Mělník – dopolední exkurze pro žlutou třídu, není třeba batoh ani pití, svačina bude v MŠ (tam pěšky, zpět MHD)

18. 5. – Koncert ZUŠ v kulturním domě Mělník – dopolední akce pouze pro nejstarší předškoláky – 10:00 – 10:30 (tam MHD, zpět pěšky)

19. 5. – mají rodiče nově přijímaných dětí do MŠ možnost nahlédnout do spisu

23. 5. Výlet do farmaparku v Soběhrdech – pouze modrá a červená tř., celodenní akce s obědem, batoh, pití a větší svačinu s sebou. Odjezd v 8.00, návrat kolem 15:00. Děti budou z MŠ tento den odhlášeny, pokud nemáte možnost vyzvednutí dětí přímo u autobusu, budou na vás čekat v MŠ.

24. 5. Výlet vlakem do Litoměřic – dopolední akce pro zelenou a žlutou tř., výlet zahrnuje návštěvu galerie marionet a divadelní představení ,,Sváťova dividla,,. Odchod z MŠ v 7:30. Návrat na pozdnější oběd kolem 13:30.

25. 5. – Vyšetření zraku externí firmou, cena 170.-  (zájem nahlašte ve svých třídách)

30. 5. – Výlet vlakem do Litoměřic – dopolední akce pro červenou a modrou tř., výlet zahrnuje návštěvu galerie marionet a divadelní představení ,,Sváťova dividla,,. Odchod z MŠ v 7:30. Návrat na pozdnější oběd kolem 13:30.

31. 5. – Hasiči Mělník – dopolední exkurze pro červenou třídu, není třeba batoh ani pití, svačina bude v MŠ (tam pěšky, zpět MHD)

1. 6. Oslava Dne dětí – soutěžní dopoledne na zahradě MŠ