Vážení rodiče.

Zdravíme Vás v novém roce 2022 a přejeme nám všem, aby byl zase alespoň o trochu  lepší, než ten minulý.

Zahájíme proto trochu odvážnou nabídkou. Pokud byste chtěli poslat své dítě na týden na hory, nabízíme termín 21.-25.2. ( s možností přidat 1-2 dny) do Jizerských hor na Smržovku. Cena by se pohybovala na těchto 5 dní kolem 2 000 Kč. S možností lyžování ,( po dohodě s každým rodičem) by cena byla vyšší. Na LYFLE otevřeme anketu, kde  můžete vyjádřit svůj zájem, stejně tak jako  na třídách.

Přednost budou mít předškolní děti, ale vezmeme i děti mladší samostatnější. V případě nepříznivé situace, máme dost času tuto akci zrušit. Potřebujeme váš zájem znát do 7.1., protože tento termín máme zajištěný pouze do konce tohoto týdne.

Ostatní aktivity bruslení i kroužky pokračují

20.1. od 10,40 pohádka v MŠ „ O rybáři a rybce“